Friday, September 29, 2023

Digital News

ERO San Francisco removes...

SAN FRANCISCO — Enforcement and Removal Operations (ERO) San Francisco, removed Jose Guadalupe...

ACLU Sues Private Prison...

ALBUQUERQUE, N.M. – The wrongful death estate of Kesley Vial, a...

CBO’s Plans in the...

Because of CBO’s role in supporting the Congress in its constitutional function, the...
HomeCultureČínske medzinárodné fórum...

Čínske medzinárodné fórum pre inteligentnú komunikáciu 2023 buduje medzinárodný konsenzus a uľahčuje mediálne inovácie USA – English USA – English Israel – English India – English Latin America – español

WU-SI, Čína, 9. septembra 2023 /PRNewswire/ — V dňoch 7. až 9. septembra sa v meste Wu-si v provincii Ťiang-su konala konferencia Čínske medzinárodné fórum pre inteligentnú komunikáciu 2023(China International Intelligent Communication Forum 2023), ktorú organizovala mediálna spoločnosť China Media Group a Ľudová vláda provincie Ťiang-su.

Fórum sa konalo od roku 2021 už dvakrát, čím sa vytvorila špičková platforma pre medzinárodné výmeny a spoluprácu v oblasti inteligentnej komunikácie. Na tohtoročnom fóre s názvom „A New Journey towards Boundless Connectivity” (Nová cesta k bezhraničnej konektivite) sa stretli bývalí politickí hodnostári, zástupcovia medzinárodných organizácií, veľvyslanci v Číne, ako aj zástupcovia čínskych a zahraničných médií, odborníci, vedci a podnikatelia. Podelili sa o okrem iného o názory a výsledky v oblasti vývoja inteligentnej komunikácie a zodpovednosti médií v ére inteligencie.

Na fóre sa zúčastnili príslušní vedúci predstavitelia mediálnej skupiny China Media Group a ľudovej vlády provincie Ťiang-su, príslušní úradníci ľudovej vlády mesta Wu-si, Lin Shangli, prezident Čínskej univerzity Renmin, Matteo Renzi, bývalý predseda vlády Talianska, Erik Solheim, bývalý námestník generálneho tajomníka OSN a predseda centra EU-Asia Centre, Shahbaz Khan, zástupca Viacsektorového regionálneho úradu UNESCO pre východnú Áziu a John Collins, akademik z Univerzity v Cambridge. Na fóre sa zúčastnili osobne alebo prostredníctvom videospojenia a predniesli svoje prejavy. Počas fóra China Media Group veľkolepo zverejnila algoritmus „CMG”.

Zástupcov mladých ľudí z domova a zo zahraničia pozvali na dialóg za okrúhlym stolom, aby prostredníctvom diskusií hľadali riešenia z multikultúrnej perspektívy, ktoré sa sústredili na nové príležitosti a výzvy, ktorým čelí mladá generácia v ére inteligentných médií.

Uskutočnili sa tri podfóra na témy „Inteligentná technológia”, „Inteligentná spotreba” a „Inteligentná kultúra” spolu s aktivitami, ako sú „Globálny živý prenos z Wu-si na svetovú scénu”, „Cesta internetovej celebrity do Wu-si” a „Prehliadka Wu-si s veľvyslancami”.

Hostiteľské mesto Wu-si je už dlho známe ako „žiarivá perla jazera Tchaj-chu a prosperujúca krajina regiónu Ťiang-nan”. Mesto Wu-si, o ktorom existujú písomné záznamy už dlhšie ako 3 000 rokov, bolo jedným z rodísk kultúry Wu a v 20. storočí sa stalo kolískou čínskeho národného priemyslu a obchodu. V posledných rokoch využilo Wu-si toto fórum ako príležitosť na rozvoj inteligentného mediálneho priemyslu a uplatnenie dosiahnutých výsledkov spolupráce.

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2206132/CIICF_2023.jpg

SOURCE CCTV.com

Originally published at https://www.prnewswire.com/news-releases/inske-medzinarodne-forum-pre-inteligentnu-komunikaciu-2023-buduje-medzinarodny-konsenzus-a-uahuje-medialne-inovacie-301922599.html
Images courtesy of https://pixabay.com

- Part of VUGA -USA media group